בלוג

עוד הצלחה אדירה של סיום הליך פלילי בעבירות אלימות חמורות מאוד בעונש שיקומי בלבד

אני מייצג את הלקוח כבר מעת מעצרו בתיק בשנת 2019.

הלקוח הואשם בכך שתקף באלימות חמורה מאוד ומתמשכת בכך שנטל "טוריה" והכה שני אנשים אחרים באמצעות ה "טוריה" וכן הכה אותם באגרופים ובעיטות בשל סכסוך על בנייה, כאשר כתוצאה מכך נחבלו האנשים בגופם ופונו לבית החולים.

כמו כן הואשם הלקוח בהיזק לרכושם של האנשים ובתקיפת השוטרים אשר ההגיעו למקום האירוע.

הבעיה הגדולה שלי כסנגור, שבתיק היו ראיות חזקות כנגד הלקוח ומי שקצת מבין, יודע שהסיכוי במקרה כזה של הלקוח להיכנס לכלא – היה ודאי.

לאחר שלוש שנים של ניהול הליך משפטי עיקש בבית המשפט לטובת הלקוח, משא ומתן ללא פשרות שכלל פגישות עם המאשימה, גישורים פליליים בבית המשפט, הליך שיקומי של הלקוח ותסקיר סופר חיובי.

התוצאה הסופית והנדירה ללקוח: ענישה שיקומית של שלושה חודשי עבודות שירות, כאשר גם את שעות העבודה בעבודות השירות הצלחתי לקצץ ל-7 שעות עבודה יומיות במקום 8.5 שעות של עבודות שירות שניתנות תמיד, בכדי שהלקוח יוכל לפרנס את משפחתו ולעבוד בשעות אחה"צ.

"כל הזכויות שמורות והאמור אינו מהווה ייעוץ משפטי"

עניין אתכם? שתפו

Facebook
Twitter
LinkedIn

הצלחה אדירה בסגירת תיק ללקוח בעבירות סחר בסמים וגידול סמים, החזקת נשק שלא כדין, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו וקשירת קשר לעשות פשע

הלקוח התקשר אלי בלחץ ובחרדה וסיפר לי שזומן לחקירת משטרה בחשד לעבירות חמורות מאוד של סחר וגידול סמים, עבירות נשק והפרעה לשוטר במילוי תפקידו וביקש

Read More »

הצלחה גדולה בשחרור לקוח ממעצר, אשר בת זוגו התלוננה עליו על עבירות מין שעשה בה במשך תקופה ארוכה ללא הסכמתה, וכן על עבירות אלימות, איומים, היזק לרכוש, פרסום תמונות תועבה וגרם מעשה מגונה על ידי אחר.

הלקוח נעצר בעקבות כך שבת זוגו התלוננה עליו שעשה בה במשך תקופה ארוכה, עבירות מין ללא הסכמתה, וכן על עבירות אלימות, איומים, היזק לרכוש, פרסום

Read More »
On Key

פוסטים קשורים