בלוג

עוד הצלחה אדירה של סיום הליך פלילי בעבירות אלימות חמורות מאוד בעונש שיקומי בלבד

אני מייצג את הלקוח כבר מעת מעצרו בתיק בשנת 2019.

הלקוח הואשם בכך שתקף באלימות חמורה מאוד ומתמשכת בכך שנטל "טוריה" והכה שני אנשים אחרים באמצעות ה "טוריה" וכן הכה אותם באגרופים ובעיטות בשל סכסוך על בנייה, כאשר כתוצאה מכך נחבלו האנשים בגופם ופונו לבית החולים.

כמו כן הואשם הלקוח בהיזק לרכושם של האנשים ובתקיפת השוטרים אשר ההגיעו למקום האירוע.

הבעיה הגדולה שלי כסנגור, שבתיק היו ראיות חזקות כנגד הלקוח ומי שקצת מבין, יודע שהסיכוי במקרה כזה של הלקוח להיכנס לכלא – היה ודאי.

לאחר שלוש שנים של ניהול הליך משפטי עיקש בבית המשפט לטובת הלקוח, משא ומתן ללא פשרות שכלל פגישות עם המאשימה, גישורים פליליים בבית המשפט, הליך שיקומי של הלקוח ותסקיר סופר חיובי.

התוצאה הסופית והנדירה ללקוח: ענישה שיקומית של שלושה חודשי עבודות שירות, כאשר גם את שעות העבודה בעבודות השירות הצלחתי לקצץ ל-7 שעות עבודה יומיות במקום 8.5 שעות של עבודות שירות שניתנות תמיד, בכדי שהלקוח יוכל לפרנס את משפחתו ולעבוד בשעות אחה"צ.

"כל הזכויות שמורות והאמור אינו מהווה ייעוץ משפטי"

עניין אתכם? שתפו

Facebook
Twitter
LinkedIn

הצלחה סופר נדירה של הארכת עונש מאסר על תנאי תלוי ועומד בתיק פלילי, אשר הלקוח הואשם בו בעבירות אלימות כנגד אשתו, כאשר מדובר בלקוח שכבר ריצה עונש מאסר בכלא בשל עבירות אלימות בעבר כנגד אשתו

הלקוח הואשם בעבירות אלימות במשפחה, כאשר מדובר בלקוח שבשל תיק פלילי קודם – ריצה לפני כשנתיים עונש מאסר בכלא, בשל עבירות קודמות של אלימות במשפחה

Read More »
On Key

פוסטים קשורים