בלוג

המדריך המשפטי לעיכוב הליכים בהליך הפלילי

עיכוב הליכים הוא הפסקת ההליך הפלילי כנגד הנאשם.

לצורך עיכוב הליכים, יש להגיש בקשה מנומקת היטב ומגובה במסמכים אשר מבססים את הבקשה לעיכוב ההליכים.

הבקשה צריכה לכלול את נסיבותיו העובדתיות והמשפטיות של העניין וכן נסיבות מיוחדות ויוצאות דופן הנוגעות למבצע העבירה, כמו למשל גיל, נסיבות חיים קשות, עזרה והתנדבות בקהילה ומחלה בה חולה הנאשם.

לאחר הגשת הבקשה, מחלקת עיכוב הליכים בפרקליטות המדינה יכולה לעשות בירורים נוספים בעניינו של החשוד, כמו הזמנת תסקיר שירות מבחן בעניינו של המבקש, קבלת חוות דעת רפואית וכדומה.

ההחלטה על עיכוב הליכים היא בעצם הפסקת ההליך הפלילי כנגד הנאשם ללא כל תנאי, אך ייתכן שההחלטה של מחלקת עיכוב הליכים תהא מותנית בתנאי מוקדם או מאוחר, כגון עמידה מרצון בפיקוח קצין מבחן, עבודות התנדבות במסגרת שירות המבחן, הפקדת רישיון ועוד. כמו כן תיתכן התניה של כתיבת מכתב בו הנאשם מביע חרטה ומתחייב שלא לחזור על עבירות בעתיד.

התנאי מותנה בהסכמתו של המבקש לכך, כאשר אי הסכמה לתנאי כאמור יהווה שיקול בעת שקילת הבקשה.

במידה והוגש כנגדם כתב אישום והנסיבות בעניינכם מתאימות לעיכוב הליכים, חשוב מאוד שתתנו לעו"ד מקצועי הבקיא בתחום עיכוב ההליכים לייצג אתכם בהגשת בקשה לעיכוב הליכים.

למשרדינו ניסיון רב והצלחות בעיכוב הליכים משפטיים כמו במקרה זה

"כל הזכויות שמורות והאמור אינו מהווה ייעוץ משפטי"

עניין אתכם? שתפו

Facebook
Twitter
LinkedIn

הצלחה אדירה בסגירת תיק ללקוח בעבירות סחר בסמים וגידול סמים, החזקת נשק שלא כדין, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו וקשירת קשר לעשות פשע

הלקוח התקשר אלי בלחץ ובחרדה וסיפר לי שזומן לחקירת משטרה בחשד לעבירות חמורות מאוד של סחר וגידול סמים, עבירות נשק והפרעה לשוטר במילוי תפקידו וביקש

Read More »

הצלחה גדולה בשחרור לקוח ממעצר, אשר בת זוגו התלוננה עליו על עבירות מין שעשה בה במשך תקופה ארוכה ללא הסכמתה, וכן על עבירות אלימות, איומים, היזק לרכוש, פרסום תמונות תועבה וגרם מעשה מגונה על ידי אחר.

הלקוח נעצר בעקבות כך שבת זוגו התלוננה עליו שעשה בה במשך תקופה ארוכה, עבירות מין ללא הסכמתה, וכן על עבירות אלימות, איומים, היזק לרכוש, פרסום

Read More »
On Key

פוסטים קשורים